Vítejte

Ahoj všichni!

 

Jmenuju se Adelaide,al slyším na jméno Lilly.Jsem štěně Kavalír King Charles Spaniela a tohle je můj první článek.

Moje panička mi vytvořila moje osobní stránky,aby se i ostatní lidé dozvěděli,jaký jsem báječný pejsek!!!A teď něco

o mně:Mám zbarvení černé s pálením a můj roztomilý obličej si zamiluje každého,kdo si mě pohladí.Mám ráda lidi

a doma vařenou stravu s granulemi,ráda koušu(vždyť jsem jen štěňátko)a spím se svou paničkou,když je na počítači.

Taky mám ráda hraní si venku a miluju společnost.Doma se se mnou nikdo (a to VŮBEC!!!) nenudí.Líbí se mi snad

všechny věci,co jsou na zemi,ale obvykle jsou to jen papuče,mé hračky,nebo nedojezené pamlsky.Už umím povel

sedni,ale chci se naučit mnohem víc!

Když jde o mě,pustí se moje panička do péče s obrovskou vervou.Koupe mě,češe mě,venčí mě a

většinou mi ona dává žrádlo do misky,učí mě triky,uklízí po mně a tráví se mnou hodně času,když není ve škole.

No,na tomto blogu budu zveřejňovat psí recepty,nějaké povely,mé vysněné oblečky,fotky a taky videa.Protože

si panička myslí,že bych byla dobrá na výstavy,jednou se tu fotky a videa ztěch výstav určitě objeví.Příště vám

doporučím i nějaká krmiva.

 

Zatím je to vše co pro dnešek píšu a doufám že budou lidé navštěvovat moji stránku.Napište nám,pokud máte

malé problémy se svými psi a nůžeme vám trochu poradit i ohledně plemena:Francouzký buldoček.

 

Pápá všem a děkuji za přečtení mého článku.

 

A tady jsem já,v pěti měsících:

                                             

Upozornění návštěvníkům

Úvodní stránka Naší webové prezentace funguje podobně jako výkladní skříň obchodu. Je to místo vhodné k prezentaci aktuálních novinek, psích povelů nebo akcí, které pořádáme.Také recepty na psí sušenky,pamlsky pro alergiky i jídla pro vybíravé psy.

Novinky

Psí recept na dnešní den- Mrkvové jednohubky

20.01.2012 19:12
Drobné mrkvové jednohubky jsou snadné a rychlé a začínajícím psím pekařům je můžu jen doporučit.Dají málo práce a pejskům přinesou hodně potěšení-ideální malá odměna. 1 malá mrkev (asi 50 g) 150 g pšeničné mouky (typ 405) 50 g ovesných vloček 1 lžíce olivového oleje 1 vejce (velikost M) Navíc:pšeničná mouky na vál NA 1 PLECH 15 min.příprava | 30-35 min.pečení Vyhřejte troubu na 180°C (horkovzdušnou 160°C).Plech vyložte pečícím papírem.Mrkev oloupejte a nahrubo nastrouhejte.   Ve velké míse hnětače smíchejte pšeničnou mouku a ovesné vločky.Přidejte nastrouhanou mrkev,olivový olej a vejce.Hnětacími metlami vše míchejte asi 2 minuty,pak přidejte 50 ml vody a míchejte další 4 minuty,dokud se těsto nepřestane lepit k míse.   Těsto vyklopte na pomoučený vál a propracujte rukama,dokud se úplně nepřestane lepit.Pak ho rozválejte na sílu asi 4mm.Plát přeneste na plech a vidličkou několikrát propíchněte.Nožem nebo rádýlkem ho pak...

101 Psích triků ZÁKLADY-Lehni

20.01.2012 18:38
VÝCVIK:             Pes si lehne buď na hrudník a břicho,nebo šikmo na bok.Tento             důležitý povel vám může napomoci vyřešit nebezpečné situace,             jako je třeba riskantní přechod silnice. Posaďte psa čelem k sobě.Dejte mu pamlsek k čumáku a pomalu jej spouštějte směrem k podlaze.   S trochou štěstí ho pes bude nosem sledovat a lehne si.V tom případě mu můžete pamlsek dát a pochválit jej. Nezapomeňte,že mu ho můžete dát pouze tehdy,je-li ve správné pozici,tedy vleže.Pokud se pes místo lehnutí pouze nahrbí,posouvejte pamlsek pomalu po podlaze směrem k němu,mezi tlapky,nebo naopak od něj.Možná to bude chvilku trvat,ale nakonec by si pes měl lehnout.   Pokud psa nemůžete nalákat jídlem,zatlačte mu jemně na lopatku,dokud si nelehne na bok.Když si lehne...

Kapitola 1-Francouzký buldoček od hlavy k patě 4

18.01.2012 19:36
Pozornost a publikum Francouzký buldoček je pochopitelně nositelem psích vlastností,mnohý majitel by vám však mohl vyprávět také o mnoha ''lidských rysech'' svého psa.Pohyby uší a grimasami,které doprovází příhodnými zvuky,dokáže francouzký buldoček vytvořit jedno velké sólové představení na čtyřech nohách.Buldočci jsou si této své schopnosti dobře vědomi,jsou velmi sebe- vědomí a těší je každá pozornost.Pokud mohou mít psi smysl pro humor, což je vlastnost pčipisovaná výhradně lidem,pak je mezi nimi francouzký buldoček králem komiků.Stejně jako radost a veselost dovede toto ple- meno vyjadřovat i jiné city;v tomto ohledu nelze francouzkého buldočka srovnávat s jinými psími plemeny,ale opět pouze s dogovitými,jako je německá doga či anglický mastif.Jakkoli je však francouzký buldoček rád středem lidské pozornosti,nikdy nezapomíná,kdo je jeho pánem,a je pozo- ruhodně věrný.   Kombinace s jinými plemeny Dogovitá plemena většinou nejlépe chápou...

Kapitola 1-Francouzký buldoček od hlavy k patě 3

18.01.2012 19:22
Vztah k ostatním psům Jiné je to ale se vztahem francouzkého buldočka k ostatním psům.Větši- na jedinců tohoto plemene se považuje za přinejmenším desetkrát větší, než ve skutečnosti jsou,a také se podle toho chovají:sebejistě a sebevě- domě.Pokud buldočka na ulici vyprovokuje nějaký větší pes,většinou neváha hozenou rukavici zvednout.Vycházení francouzkého buldočka s ostatními psy v domácnosti může být tedy poněkud obtížné,třebaže tomu tak nemusí být vždy.Říká se,že psi neznají žárlivost,ale v případě buldo- čka to není tak docela pravda.Pokud se páníčkova pozornost obrací k jiné- mu zvířeti v domě,může docházet k rozmíškám,a i když zpravidla nepů- jde o ostré potyčky,člověk,který nemá mnoho zkušeností s psím chováním, by měl při skladbě psího osazenstva domu s touto vlastností počítat.V této souvislosti je užitečné vědět,že vůči fenám se psi obecně chovají tolerant- ně (psi a feny mezi sebou mají k šarvátkám většinou menší sklony).Velký, klidný pes jiného plemene...

Psí recept na dnešní den:Odměny-Jablečné křupky

16.01.2012 18:50
Tento recept jsem vymyslel ještě před založením pekárny.Nastrouhal jsem spousty jablek a uhnětl kilogramy těsta,než se mi podařilo vytvořit sušenky,které můj psí host,fenka Stella,vzal na milost.Během práce jsem si uvědomil,že mě to baví. 3/4 jablka (asi 90 g) 150 g pšeničné mouky (typ 405) 75 g ovesných vloček 1/2 lžičky skořice 1 lžíce slunečnicového oleje Navíc:     pšeničná mouka na vál NA 1 PLECH 15 min.příprava | 30-35 min.pečení Vyhřejte troubu na 160°C (horkovzdušnou 160°C).Plech vyložte pečícím papírem.Oloupejte jablko,rozkrojte ho na čtvrtky a vykrojte jádřinec. Dužinu nahrubo nastrouhejte.   Ve velké míse hnětače smíchejte pšeničnou mouku,ovesné vločky a skořici.Přidejte nastrouhané jablko a slunečnicový olej.Hnětacími metlami vše míchejte asi 2 minuty,pak přidejte 40 ml vody a míchejte další 4 minuty,dokud se těsto nepřestane lepit k míse.   Těsto vyklopte na pomoučený vál a...

Recept na dnešní den-Vegetariánské kosti

07.12.2011 21:08
Ingredience: 1/2 šálku mleté ​​petrželky 1 / 4 šálku mrkve, nasekané velmi jemně 1/4 hrnku nastrouhané mozzarelly / parmazánu 2 lžíce olivového oleje 3 šálky celozrnné mouky 2 lžíce otrub 1/2 lžičky prášku do pečiva 2 šálky vody Postup:   Smícháme dohromady petržel, mrkev, sýr a olej a otruby. Poté přilijeme vodu a vsypeme prášek do pečiva. Následně zahustíme celozrnnou mokou do podoby tvarovatelného těsta. Těsto pak vyválíme do tloušťky cca 0,5 cm a vykrajujeme do podoby kostí (nebo jakékoliv jiné). Pečeme ve středně vyhřáté troubě po dobu asi 20 minut.

101 Psích triků ZÁKLADY-Sedni

07.12.2011 18:06
VÝCVIK: Pes si sedne rovně na zadke,dokud ho opět neuvolníte. Stoupněte si před psa,případně si před něj klekněte,a kousek nad hlavou mu držte pamlsek.   Ruku s pamlskem psovi pomalu posouvejte za hlavu.Ta by měla v tuto chvíli směřovat vzhůru a zadek by měl začít poklesávat.Pokud si pes nezačne sedat,přesuňte ruku s pamlskem až téměř k ocasu.Jakmile si pes úplně sedne,dejte mu pamlsek a pochvalte ho.   Jestliže se pes nenechá zlákat jídlem,zatlačte mu ukazováčkem a palcem z obou stran na boky těsně před kyčlemi.Zároveň zatáhněte za vodítko,aby se posadil.Až si sedne,pochvalte ho a odměňtě.   Jakmile si pes začne spolehlivě sedat,počkejte vždy několik sekund,než ho odměníte.Nezapomeňte:psa odměňujeme pouze tehdy,je-li ve správné pozici,tedy vsedě. CO MŮŽEME OČEKÁVAT:Tento povel se mohou začít učit již šestitýdenní štěňata a často se jedná o první činnost,kterou se pes na povel naučí.Pokrok byste měli zaznamenat...

Článek z Adelaidina života

07.12.2011 00:00
Milý deníčku, dneska jsem si parádně užila!Chceš vědět jak?Tak začneme. Moji páníčci šli dnes jako obvykle do školy s lítostí,mě nechávat doma,tak jsem okusovala svoji milovanou hračku(šlachu). Odpoledne se vrátila moje nejmladší panička a její doučovatelka, která je alergická na psy(a jako obvykle si mě nemůže pohladit). O 10 minut později se vrátila moje panička č.3(jak je uvedené v mém očkovacím průkazu) a já ji vřele přivítala,okusováním,ská- káním a olizováním obličeje.Oznámila nejmladší paničce a dou- čovatelce,že ve škole mají Mikulášskou besídku a mají tam jít. Kéžby mě vzali sebou!!!Panička se měla převléct za ďáblíka a vybírala si kostým.Ve chvíli,kdy už chtěli odejít,se mi hluboce začalo stýskat a štěkala jsem,aby otevřely dveře.Paničce se zdálo kruté,odejít už 2x za den,a tak mě vzaly sebou. Netrpělivě jsem čekala na vodítku na schodech a kňučela.Panička zamkla dveře.Pustila jsem se po schodech dolů(div,že panička nespadla). Přišel přítel paniččiny...

Recept na dnešní den-Kuřecí křidélko na rýži

29.11.2011 19:53
Ingredience:   Kuřecí křidélko Rýže Psí pivo Paštika 100g   Postup:   Toto jídlo můžete psovi uvařit třeba na narozeniny nebo na vánoce.Uvaříme rýži a křidélko.Vaříme společně ,aby rýže chytla lehkou příchuť kuřete.Až bude křidélko s rýží hotové ,dáme do misky a přidáme paštiku.Pokuď je ale pes zvyklí více na kapsičky,je to úplně jedno jestli mu tam přidáte paštiku nebo kapsičku.Na celou hotovou směs nalijeme trošku psího piva (Psí pivo není jako normální ,ale je vyrobené z různých masových a zeleninových vývarů).Je to takové dobré ,zdravé,slavnostní jídlo které bude pejskovi jistě moc,moc chutnat!

Kapitola 1-Francouzký buldoček od hlavy k patě 2

23.10.2011 10:30
Společenské vlastnosti   Jak již bylo řečeno,francouzký buldoček má obvykle velmi rád děti.Ve společnosti malých dětí může psovo nadšení někdy působit poněkud divo- ce,ale většina psů instinktivně vycítí,že některé děti nejsou ještě příliš "pevné v kramflecích" a bere na to ohled.Vůči cizím lidem jsou buldočci většinou přátelští a návštěvy bývají vítány s potěšením.Průměrný zástup- ce tohoto plemene ovšem svůj domov hlídá a při příchodu neznámé osoby se rozhodně nechá slyšet,nicméně od psa této velikosti v oblasti hlídání nečekejte mnoho.Vychovaný francouzký buldoček jinak štěká velmi má- lo;je to poměrně tichý pes,odhlédneme-li od chrápání ve spánku,které je způsobeno jeho krátkým čenichem.Dobře socializovaný francouzký bul- doček dovede skvěle vycházet i s ostatními domácími zvířaty jako s koč- kami,ale dokonce i s králíkmi či slepicemi.Možná si s nimi bude chtít hrát, ale rozhodně jim neublíží.
1 | 2 >>